Kontakti

Direktors

Andris Priekulis
E-pasts:
andris.priekulis@edu.riga.lv

Kanceleja

Darba laiks: 8:00-15:00
Tālr. 67037408
E-pasts: r3g@riga.lv

Direktora vietnieki

Izglītības jomā

Rota Nābele-Šneidere (metodiskais darbs) un
Daiga Šēfere (ārpusklases darbs un pasākumi)
Tālr. 67037405
rnabele@edu.riga.lv
dsefere@edu.riga.lv

Dagnija Grabe (mācību darbs pamatskolā) un
Aija Vidēja (mācību darbs vidusskolā)
Tālr. 67037406
dgrabe@edu.riga.lv

IT jomā

Magone Una Rauba
Tālr. 67037410
mrauba@edu.riga.lv


Administratīvi saimnieciskajā darbā

Normunds Banis
Tālr. 67037402
nbanis@edu.riga.lv

Atbalsta personāls

Sociālais pedagogs

Maija Gaile
Tālr. 67037420
mgaile3@edu.riga.lv


Skolas psihologs

Zane Gulbe
Tālr. 67181584
zozolina@edu.riga.lv

Medpunkts

Larisa Ivanova
Tālr. 67037403
livanova23@edu.riga.lv

Bibliotēka

Rūta Ramona Vanaga
E-pasts rvanaga7@edu.riga.lv

Atrašanās vieta

Grēcinieku iela 10, Rīga