Atvērt galveno saturu
Mācības
Ieteicamās literatūras saraksts 7.-9. klasei
Ieteicamās literatūras saraksts 10.-11. klasei
Individuālo mācību piederumu saraksts
Mācību literatūra 2024./2025.m.g.
Valsts pārbaudes darbu grafiks 2023./2024.mg.
Uzņemšana
Iestājpārbaudījumu organizēšana 2024./2025. mācību gadam
Uzņemšana brīvajās vietās 2024./2025. mācību gadam
Mācību programma pamatskolai
Mācību programma vidusskolai
Par ģimnāziju
Par mums
Galerija
Dokumenti
Draugu biedrība
Skolēnu padome
Karjeras izglītība
Psihologs
Bibliotēka
Ēdnīca
Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides materiāli
Projekti
Akreditētais projekts
Kontakti
Mācības
Ieteicamās literatūras saraksts 7.-9. klasei
Ieteicamās literatūras saraksts 10.-11. klasei
Individuālo mācību piederumu saraksts
Mācību literatūra 2024./2025.m.g.
Valsts pārbaudes darbu grafiks 2023./2024.mg.
Uzņemšana
Iestājpārbaudījumu organizēšana 2024./2025. mācību gadam
Uzņemšana brīvajās vietās 2024./2025. mācību gadam
Mācību programma pamatskolai
Mācību programma vidusskolai
Par ģimnāziju
Par mums
Galerija
Dokumenti
Draugu biedrība
Skolēnu padome
Karjeras izglītība
Psihologs
Bibliotēka
Ēdnīca
Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides materiāli
Projekti
Akreditētais projekts
Kontakti
Skolēniem
Sākums
Kursi
Skolēniem
Kursu kategorijas:
Skolēniem
Skolēniem / Pamatskola
Skolēniem / Vidusskola
Skolēniem / Vidusskola / Padziļinātie kursi
Skolēniem / Fakultatīvi
Meklēt kursus
Meklēt kursus
Pamatskola
54 courses
Vidusskola
110 courses
Fakultatīvi
13 courses
Skatīt
Informācija skolēniem
Jānis Amoliņš
(and 4 more)
Kursu kategorijas
Skolotājiem
(5)
Skolēniem
(1)
Pamatskola
(54)
Vidusskola
(110)
Padziļinātie kursi
(17)
Fakultatīvi
(13)
Instructors
Jānis Amoliņš
(7)
Daniel Arguelles Gonzales
(2)
Ligita Ašaka
(9)
Inta Augustāne
(4)
Anda Auzenberga
(3)
Māra Bārbale
(4)
Liene Bedre
(4)
Rovena Berga
(1)
Kristīne Anete Berkolde
(2)
Dina Bertāne
(1)
Dainis Bertāns
(1)
Daiga Bērziņa
(5)
Zane Biteniece
(2)
Ingrīda Breidaka
(1)
Ričards Briedis
(4)
Marta Campos Vaquero
(1)
Aiga Daktere-Kalvišķe
(1)
Anrijs Dzenis
(3)
Lita Eglīte
(4)
Anda Eibele
(2)
Helēna Emerberga
(2)
Jūlija Gorbunova
(3)
Dagnija Grabe
(6)
Inita Grabe
(4)
Mārcis Greiselis
(4)
Jelena Holmova
(4)
Paula Iesalniece
(1)
Sergejs Ivanovs
(3)
Laila Jahoviča
(3)
Emīlija Jaunbirze
(2)
Loreta Juškaite
(1)
Everita Kagaine
(7)
Inga Karlovska
(4)
Dace Kolāte
(2)
Ineta Krastiņa
(2)
Anita Krūmale
(7)
Evi Kūriņa
(4)
Olga Kuzmina-Baumane
(5)
Inese Labanovska
(1)
Dita Lapiņa
(7)
Elva Latiša
(3)
Rita Leimane
(2)
Iveta Liepiņa
(2)
Velta Ločmele
(7)
Ginta Mākulēna
(2)
Līga Mateusa
(2)
Alīna Miķe
(5)
Airita Mileika-Plūme
(5)
KRISTS MĪLENBERGS
(2)
Morics Roberts Mūrnieks
(1)
Rota Nābele-Šneidere
(7)
Mārtiņš Nābels-Šneiders
(1)
Julija Očeretnaja
(3)
Santa Ozola
(2)
Rūdolfs Ozols
(1)
Dzintars Pārums
(1)
Rūdolfs Pāvulēns
(3)
Una Pentjuša
(3)
Vita Pētersone
(4)
Irēna Pujāte
(1)
Ārija Puriņa
(2)
Magone Una Rauba
(10)
Austra Reihenova
(1)
Linda Ritmane
(3)
Artūrs Ronis
(2)
Anita Rozenblate
(5)
Elizabete Elīza Rudziša
(2)
Daiga Šēfere
(11)
Ansis Šenne
(2)
Vivita Šenne
(1)
Kristīne Sikora-Zeņķe
(1)
Jekaterina Sjomkina
(2)
Diāna Šķēle
(1)
Antra Slava
(2)
Katrīna Šmite
(2)
Ginta Sprede
(5)
Svetlana Špuče
(8)
Inga Stabule
(4)
Aija Strautmane
(6)
Laura Šulce
(2)
Diāna Sviklāne
(4)
Irina Tupiņa
(1)
Valentīns Uļsts
(3)
Daiga Vabule
(1)
RūtaRamona Vanaga
(1)
Inga Vanaga
(4)
Laura Vanaga
(3)
Līva Vārpsaliete
(6)
Aija Vidēja
(4)
Sabīne Rasa Vīra
(4)
Rūdolfs Zabolockis
(1)
Artjoms Zakars
(9)
Nora Žeigure
(1)
Ināra Zicāne
(1)
Zigmārs Jānis Ziemelis
(5)
Anna Lēna Zikmane
(1)
Hide sidebars
Show sidebars
×
Pieslēgties
Forgot your username or password?
×
×