Skolas soma

skolas_soma.png

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" pasākumi 2020./2021. mācību gada 1. semestrī


Klase

Pasākums

Datums, laiks

Vieta

Pavadošais skolotājs

7.a

Melngalvju nama apmeklējums un 5D kino seanss “LOOK AT RIGA”

13. oktobris 13.30

Melngalvju nams

Lita Eglīte

7.a1

Melngalvju nama apmeklējums un 5D kino seanss “LOOK AT RIGA

14. oktobris 13.30

Melngalvju nams

Lita Eglīte

7.sb

Melngalvju nama apmeklējums un 5D kino seanss “LOOK AT RIGA

15. oktobris 13.30

Melngalvju nams

Iveta Liepiņa

8.a

Izrāde, radošā darbnīca ,,Kas ir teātris?’’

29.oktobris  10.00

Ģimnāzijas svētku zāle

Inita Grabe

8.a1

Izrāde, radošā darbnīca ,,Kas ir teātris?’’

29.oktobris  9.10

Ģimnāzijas svētku zāle

Līga Mateusa

9.a

Dejas izrāde ,,Visgribis’’

29. oktobris 9.10

101. telpa

Inita Grabe

9.a1

Dejas izrāde ,,Visgribis’’

29. oktobris 10.00

204. telpa

Ginta Sprede

10.a

Ē.Vilsona monoizrāde ,,Pazudušais dēls’’

5. novembris 10.00

Ģimnāzijas svētku zāle

Aija Vidēja

10. c 1

Ē.Vilsona monoizrāde ,,Pazudušais dēls’’

5. novembris 10.00

Ģimnāzijas svētku zāle

Anda Auzenberga

10. c

Ē.Vilsona monoizrāde ,,Pazudušais dēls’’

5. novembris 12.30

Ģimnāzijas svētku zāle

Agris Upenieks

10.e

Ē.Vilsona monoizrāde ,,Pazudušais dēls’’

5. novembris 12.30

Ģimnāzijas svētku zāle

Anita Rozenblate

10.e1

Ē.Vilsona monoizrāde ,,Pazudušais dēls’’

5. novembris 14.10

Ģimnāzijas svētku zāle

Diāna Sviklāne

10.gh

Ē.Vilsona monoizrāde ,,Pazudušais dēls’’

5. novembris 14.10

Ģimnāzijas svētku zāle

Valentīns Ulsts, Linda Ritmane, Laura Vanaga,Inese Labanovska

11.A

Muzikāla programma ,,Shape of music’’

12. novembris 10.50

Ģimnāzijas svētku zāle

Austra Reihenova

11.gh

Muzikāla programma ,,Shape of music’’

12. novembris 10.50

Ģimnāzijas svētku zāle

Daiga Šēfere

11.c

Muzikāla programma ,,Shape of music’’

12. novembris 12.30

Ģimnāzijas svētku zāle

Ārija Puriņa

11.c1

Muzikāla programma ,,Shape of music’’

12.novembris 12.30

Ģimnāzijas svētku zāle

Dita Lapiņa

11.e

Muzikāla programma ,,Shape of music’’

12. novembris 13.20

Ģimnāzijas svētku zāle

Daiga Šēfere

11.e1

Muzikāla programma ,,Shape of music’’

12.novembris 13.20

Ģimnāzijas svētku zāle

Agris Upenieks

12.a

Izrāde ,,Klusētāji”’

26. novembris 10.00

Telpa tiks precizēta

Santa Ozola, Jūlija Očeretnaja

12. gh

Izrāde ,,Klusētāji”’

26. novembris 10.00

Telpa tiks precizēta

Olga Kuzmina-Baumane

Laura Vanaga, Linda Ritmane

12.e1

Izrāde ,,Klusētāji”’

26. novembris 10.00

Telpa tiks precizēta

Evi Kūriņa

12.c

Izrāde ,,Klusētāji”’

26. novembris 9.10

Telpa tiks precizēta

Māra Bārbale

12.c1

Izrāde ,,Klusētāji”’

26. novembris 9.10

Telpa tiks precizēta

Līva Vārpsaliete

12.e

Izrāde ,,Klusētāji”’

26. novembris 9.10

Telpa tiks precizēta

Anita Rozenblate