Ģimnāzija

Sasniegumi

JA TITAN Latvijas čempionātā 3. vieta

(190 komandu konkurencē)

IZCILĀKĀ KOMANDA – Luīze Urtāne , Rimants Ingars Geruļskis , Amanda Lorence – no 11.C

Latvijas lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un RTU Riga Business School (RBS) organizētajā biznesa simulācijas spēlē JA TITAN šogad par uzvarētājiem kļuva komanda no Olaines 1. vidusskolas, otrajā vietā atstājot konkurentus no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas. Trešo vietu ieguva Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas komanda.

Spēle JA TITAN ir izstrādāta, lai ļautu skolēniem iejusties īsta uzņēmēja statusā. Tās darbība notiek 2035. gadā, nākotnes intensīvās tiešsaistes tirgū, kur katrai komandai ir jāizstrādā stratēģija, kā visveiksmīgāk tirgot datorus un gūt panākumus. 

TITAN biznesa stratēģiskā spēle ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt biznesa domāšanu, stratēģijas izstrādi un taktikas izvēli, izvērtējot situāciju tirgū. Šīs iemaņas ir tieši tās, kas nepieciešamas Latvijas uzņēmējiem, lai būtu konkurētspējīgi starptautiskajā tirgū. Tādēļ esam ļoti priecīgi, ka mums ir šādi jaunieši: atvērti, zinātgriboši un radoši, kas sevi ir gatavi pierādīt virtuālajā uzņēmējdarbības vidē.

Biznesa simulācijas spēles JA TITAN Latvijas čempionāta uzvarētāji saņēma balvas no RBS – pirmā vieta studiju atlaides RBS, otrā vieta iespēju apmeklēt Digital Freedom Festival un trešās vietas ieguvēji dosies uz konferenci Riga COMM. Latvijas čempionāta finālā piedalījās astoņas Latvijas labākās komandas no sešām skolām – Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Daugavpils 3. vidusskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Olaines 1. vidusskolas, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, kuras sevi pierādījušas iepriekšējos čempionāta posmos.

Kopumā 12 reģionālajos JA TITAN čempionātos visā Latvijā piedalījās 190 komandas, no kurām 32 tālāk startēja JA TITAN Latvijas čempionāta pusfinālā.

Fizikas olimpiāde

Krišjānis, Mārtiņš, Maksimilians un Kristians Rauls ir uzaicināti aizstāvēt mūsu skolas godu Fizikas valsts 69.olimpiādes 3.posmā, kas notiks aprīļa sākuma.

Apsveicam puišus un turēsim īkšķus aprīlī!

 

Biloģijas olimpiāde

Rīgas pilsētas bioloģijas 41. olimpiādes 2. posma uzvarētāji Ūlava Vītola (1. vieta), Roberts Pičukans (1. vieta), Marta Felicita Tiesniece (2. vieta), Maksimilians Pīrs (2. vieta) ir uzaicināti uz Valsts olimpiādi.

Vēlam panākumus Valsts olimpiādes dalībniekiem!